Enthousiaste jeugd-activiteitencommissieleden gezocht!

01 mei 2024


Enthousiaste jeugd-activiteitencommissieleden gezocht!

M.T.V. ’65 kent zo rond de 100 enthousiaste jeugdleden, die de toekomst zijn voor onze club. Onze jeugdleden lessen, spelen competitie en kunnen meespelen aan toernooien in de omgeving. Maar we willen ze natuurlijk meer bieden. Daarom organiseren de leden van de jeugdcommissie leuke activiteiten zoals een gezellige spel of tennismiddag, een bezoek aan de kidsday van Rosmalen of de chocoladeletteractie.

Na een herinrichting zijn we nu op zoek naar een aantal mensen voor een jeugd-activiteitencommissie die met veel enthousiasme weer een aantal leuke activiteiten per jaar voor de jeugd willen organiseren. Ben jij ouder/verzorger of lijkt het je gewoon leuk om wat voor onze club en de jeugdleden te doen, dan zijn we op zoek naar jou! Meld je individueel aan of bijvoorbeeld samen met een paar anderen. Stuur ons een mail naar: [email protected] 

Met sportieve groet,

Bestuur M.T.V.'65

Nieuwscategorieën Clubnieuws

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 547 362 853

Tennisvereniging MTV'65

Potdijk 1C
7475 SL MARKELO

KVK-nummer

40074257